Ár dTáirgí

Cábla Snáithín snáthoptaice

Is éard atá i gcábla snáthoptaice, ar a dtugtar cábla snáithín optúil freisin ná tionól a úsáidtear chun faisnéis a aistriú trí phulsanna solais. Tógtar cábla snáthoptaice ó shnáithín snáthoptaice amháin nó níos mó, déantar iad a threisiú agus a chosaint le hábhar speisialta chun airíonna fisiciúla maithe a bheith acu le linn tógálacha líne teileachumarsáide.

Teicneolaíocht is ea snáithín optúil a ligeann don solas taisteal feadh feadáin ghloine tanaí. Tá trastomhais speisialta ag feadáin ghloine, 9/125 de ghnáth le haghaidh naisc mód aonair. Léiríonn snáithíní arna dtáirgeadh ag teicneolaíochtaí difriúla ga lúbthachta an fheadáin de chaighdeáin G652D, G657 A1, G657 A2. Tá croíthe snáithín inked ag dathanna éagsúla, a dhéanann an nasc go héasca le linn splicing cores cábla.

Tá cineálacha éagsúla cáblaí ag Jera atá ag brath ar limistéar an iarratais, mar shampla:
1) Cábla snáthoptaice príomhlíne
2) Cábla snáthoptaice titim FTTH
3) Cábla snáthoptaice dáilte faoi dhíon
4) Cábla snáthoptaice duchta
Is éard atá i gcineálacha éagsúla cábla comhpháirteanna éagsúla agus úsáidtear iad le haghaidh feidhmchlár éagsúil. Iarrann roinnt feidhmchlár cruthúnas uisce, neart meicniúil ard, resistant UV agus treisímid roinnt ábhar (Sreang cruach, RFP, snáth aramid, glóthach, feadán PVC srl) i gcábla chun a fheidhmíocht a fheabhsú.

D'éirigh le Jera réiteach cábla snáthoptaice a chomhtháthú le haghaidh tógáil líonra GPON, FTTx, FTTH. Is féidir ár gcábla snáthoptaice a chur i bhfeidhm ar bhealaí lúb lárnacha nó míle deiridh d’fhoirgnimh thionsclaíocha, iompar iarnróid agus bóthair, foirgnimh thionsclaíocha, ionaid dáta agus ect.

Fíoraíodh ár gcábla i saotharlann monarchan nó i saotharlann 3ú páirtí, iniúchadh nó tástáil lena n-áirítear caillteanais isteach agus tástáil caillteanais ar ais, tástáil neart teanntachta, Tástáil Rothaíochta Teochta agus Taise, tástáil aosaithe UV agus araile atá de réir chaighdeáin IEC-60794, RoHS agus CE.

Cuireann Jera gach gabhálas dáileacháin líonra snáthoptaice éighníomhach gaolmhar ar fáil mar: clampán cábla snáthoptaice, cordaí pacth snáthoptaice, dúnadh splice snáthoptaice, bosca foirceanta snáthoptaice agus araile.

Ná bíodh drogall ort teagmháil a dhéanamh linn le haghaidh faisnéise amach anseo!